Přejít na Penzion Pampeliška

Besucherbuch

Teilen Sie uns Ihre Erlebnisse mit, die Sie während des Aufenthaltes bei uns hatten.


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Beiträge

Byli jsme s přáteli ubytování v Penzionu Táňa a musím všem vřele doporučit. Přátelská atmosféra, personál vstřícný, dobré pivo a skvělá kuchyně. Byli jsme zde poprvé a shodli jsme se, že rozhodně né naposledy.

Jana Chocholová 1chameleon@seznam.cz
20.2.2017 13:54

Již podruhé jsme zvolili k lyžařskému výcviku Pec a penzion Táňa. Místo je to velmi útulné. Majitelé velmi milí, nápomocní a vždy vyřešili jakékoliv naše trable - taková rodinná pohoda. Jídlo vaří velice chutné a málokdy žáci nedojídali. A letos k romu ještě úžasně zapracovala příroda a tak jsme si tu užili zimní kurz se vším všudy. Už máme také předběžný termín na další rok. :)

Alex. Potěšil potesil@zs5kveten.cz
7.1.2017 18:50

Strávili jsme tady tři dny a musím říct, užili jsme si pobyt maximálně!! Táně je příjemný rodinný penzion s fajn majiteli. Majitelka Lucie je laskavá paní a společně s manželem "Magem", který je z Austrálie vytvářejí příjemnou atmosféru pro návštěvníky. Pokoje jsou skromné a jednoduše zařízené jsme přece v přírodě a volný čas je třeba trávit venku a ne uvnitř. Jsou zde společné sprchy, ale naprosto čisté a samozřejmě oddělené pánské a dámské. O jídle ani nemluvím v ceně jsme měli polopenzi a nečekali až takový výběr na snídani. A večeře? super co vám budu povídat borůvkové knedlíky, kulajda no pecka, kuchař to tady umí. Jeden den jsme vyrazili na Sněžku, cesta vede přímo od chaty a je jak z pohádky :) Rezervaci na Táně doporučuji těm kteří ocení, dobrý přístup,servis, přírodu a klid. Tak Ahoooj a děkujeme za vše. David s Maruškou, Jess a Fido.

David s Maruškou aaaugiii@seznam.cz
25.8.2016 10:06

Krásně prožité poslední dny roku. Velmi mílí a ochotní majitelé a výborná kuchyně. Děkujeme Řihoškovi

Barbora Řihošková bara.rihoskova@seznam.cz
2.1.2016 17:46

Příjemné prostředí. ochotný pan kuchař, milý pan majitel - podzimní prázdniny jsme si u Vás moc užili! Děkujeme. Švorcová, Staré Hrady

Jana Švorcová mvdr.jana.svorcova@seznam.cz
3.11.2015 9:50

Jazykový pobyt 20. - 24. dubna 2015 Klidně bych jela znova, moc jsem si to užila. Bavilo mě poslouchat pana učitele. Okolí je prostě nádhera, pokoje byly útulné, jídlo výborné. Líbil se mi výstup na Růžohorky. Super škola v přírodě! Bylo to tu super, chtěl bych jet znovu. Zůstal bych tu co nejdéle, doporučuji to tu všem. Nejlepší byl Mark. Líbilo se mi, že jsem mohl poprvé ve svém životě mluvit s rodilým Australanem. Bylo tu spoustu zábavy. Kdyby se jelo ještě jednou, jel bych na 100 procent. Splnilo se víc, než jsem očekával. Bylo super, že nás učil člověk, který mluvil jen anglicky.

žáci 6. - 8. třídy ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem
29.6.2015 13:52

Wir waren vom 21.-25. Juli im Urlaub in Velka Upa 154-Penzion Tána. Es waren wunderschöne Tage in dieser Penzion und wir sind sehr dankbar. Das Team der Penzion ist einzigartig zuvorkommend, freundlich und nett und wir haben uns sehr wohl gefühlt. Die Zimmer sind sauber und ordentlich, das Essen reichlich und gut. Der Speisesaal ist sehr gemütlich und heimisch. Die Penzion hat eine landschaftlich schöne Lage. WIR KÖNNEN DIESE PENZION NUR SEHR EMPFEHLEN!!! Wir selbst werden sicher wieder dort hin fahren und freuen uns auf den nächsten Urlaub an der Schneekoppe. Bitte teilen Sie das auch dem Team der Penzion mit. Mit freundlichen Grüßen

Gerd Schlesinger & Jörg Eller
28.8.2014 9:00

Příjemně strávená dovolená v krásném,klidném prostředí nedaleko centra Pece pod Sněžkou. Vhodná výchozí pozice pro výlety. S ubytováním i stravováním jsme byli vždy spokojeni. V letošním roce jsme uvítali nově zavedenou širokou nabídku sladkých pokrmů, pohárů a koktejlů :-)

Nikola a Jirka sprynarovan@seznam.cz
12.8.2014 20:16

Je to tu nádherné a chata má skvělý výhled !!! :-)

Na
24.2.2014 13:14

Schneller Kontakt

Velká Úpa č. 154
542 21 Pec pod Sněžkou

Telefon+420 777 585 645

E-maillucie.gralton@gmail.com