Přejít na Penzion Pampeliška

Tábor pro rodiče a prarodiče s dětmi

(kurz s angličtinou pro rodiče, prarodiče s dětmi od 3 - 6 let)

Termín 1. - 8. května 2014

Cena kurzovného pro dospělou osobu 3 750 Kč
Cena kurzovného pro dítě 1 950 Kč

Přihláška zde!

Rádi jste jezdili na tábor a chtěli byste svým malým dětem dopřát trochu táborového dobrodružství? Zároveň se chcete zdokonalit v anglickém jazyce? Pak se určitě podívejte na naši nabídku PGK Camp (kurz s angličtinou pro rodiče, prarodiče s dětmi).

Již od roku 2008 pořádáme každé léto jazykový tábor pro nejmenší táborníky od 8 do 15 let, a letos jsme se rozhodli zúročené zkušenosti přenést i na nejmladší generaci od 3 do 6 let v doprovodu svých rodičů či prarodičů. Vznikl tak náš PGK Camp (pro rodiče, prarodiče s dětmi s výukou angličtiny).

Denní aktivity jsou pak rozdělené na dopolední blok, kde bude probíhat oddělená výuka dětí a dospělých, která je zajištěná kvalifikovanými lektory a rodilým mluvčím. Dopolední blok je sestaven z aktivit s přestávkou na svačinku, s prostorem na odpočinek po obědě a před večeří. Můžete se těšit na společné aktivity s dětmi, sport, výlety, táborák, noční hru, tvořivé aktivity a další. Budete s dětmi rozvíjet pohybové schopnosti a dovednosti, upevňovat mezilidské vztahy, poznávat nové kamarády, rozvíjet komunikaci, zdravou soutěživost, vzájemnou toleranci a spolupráci a posilovat u dětí vlastní sebevědomí.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání přihlášky nejpozději do 31. března 2014. Po tomto termínu budou všichni zájemci písemně seznámeni s dalšími podrobnostmi.

Budeme se těšit
Lucie Gralton a kolektiv

Rychlý kontakt

Velká Úpa č. 154
542 21 Pec pod Sněžkou

Telefon+420 777 585 645

E-maillucie.gralton@gmail.com